KONTAKTY

Pokud máte požadavek na opravu, použijte prosím formulář CTP Servicedesk.
Pokud máte jiný dotaz týkající se vašeho parku nebo budovy,
pokračujte prosím výběrem lokality.

CTPark Bor

Park Management

Ladislav Fikar
Ladislav.fikar@ctp.eu

CTPark Blučina

Park Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

Facility Management

Vladimír Strachoň
vladimir.strachon@ctp.eu

CTPark Brno

Park Management

Josef Moudrý
josef.moudry@ctp.eu

CTPark Brno South

Park Management

Josef Moudrý
josef.moudry@ctp.eu

CTPark Divišov

Park Management

Zdeněk Apeltauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu

CTPark Hlubočky

Park Management

Libor Hák
libor.hak@ctp.eu

CTPark Hradec Králové

Park Management

Radek Vlček
radek.vlcek@ctp.eu

CTPark Hranice

Park Management

Libor Hák
libor.hak@ctp.eu

CTPark Hrušky

Park Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

CTPark Humpolec

Park Management

Zdeněk Apeltauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu

Park Management

Marek Fukan
marek.fukan@ctp.eu

CTPark Jihlava

Park Management

Zdeněk Apektauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu

CTPark Kadaň

Park Management

Miroslav Havel
miroslav.havel@ctp.eu

CTPark Kutná Hora

Park Management

Marek Fukan
marek.fukan@ctp.eu

CTPark Liberec

Park Management

Miroslav Havel
miroslav.havel@ctp.eu

CTPark Louny

Park Management

Miroslav Havel
miroslav.havel@ctp eu

CTPark Lysá Nad Labem

Park Management

Tomáš Hálek
tomas.halek@ctp.eu

CTPark Mladá Boleslav

Park Management

Radek Vlček
radek.vlcek@ctp.eu

CTPark Modřice

Park Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

CTPark Nový Jičín

Park Management

Libor Hák
libor.hak@ctp.eu

CTPark Okříšky

Park Management

Zdeněk Apeltauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu

CTPark Ostrava

Park Management

Petra Pivovarová
petr.pivovarova@ctp.eu

Facility Management

Ivo Kurtas
Ivo.Kurtas@ctp.eu

CTPark Pardubice

Park Management

Radek Vlček
radek.vlcek@ctp.eu

CTPark Plzeň

Park Management

Ladislav Fikar
ladislav.fikar@ctp.eu

CTPark Pohořelice

Park Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

Park Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

CTPark Prague Airport

Park Management

Miroslav Havel
miroslav.havel@ctp.eu

CTPark Prague East

Park Management

Zdeněk Apeltauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu

CTPark Prague North

Park Management

Tomáš Hálek
tomas.halek@ctp.eu

CTPark Přeštice

Park Management

Ladislav Fikar
ladislav.fikar@ctp.eu

CTPark Teplice

Park Management

Tomáš Hálek
tomas.halek@ctp.eu

CTPark Teplice II

Park Management

Tomáš Hálek
tomas.halek@ctp.eu

CTPark České Velenice

Park Management

Zdeněk Apeltauer
zdenek.apeltauer@ctp.eu 

Park Management

Marek Fukan
marek.fukan@ctp.eu 

CTPark Žatec

Park Management

Miroslav Havel
miroslav.havel@ctp.eu

CTPark Gdaňsk

Park Management

Kateřina Němcová
katerina.nemcova@ctp.eu

CTPark opole

Park Management

Piotr Klank
piotr.klank@ctp.eu

CTPark Arad

Park Management

Bogdan Toma
bogdan.toma@ctp.eu

CTPark Bucharest

Park Management

Gabriel Calin
gabriel.calin@ctp.eu

CTPark Bucharest West

Park Management

Mihai Mirea
mihai.mirea@ctp.eu

CTPark Deva

Park Management

Cosmin Bolfos
cosmin.bolfos@ctp.eu

CTPark Deva II

Park Management

Cosmin Bolfos
cosmin.bolfos@ctp.eu

CTPark Pitesti

Park Management

Adrian Ursulean
adrian.ursulean@ctp.eu

CTPark Sibiu

Park Management

Adrian Ursulean
adrian.ursulean@ctp.eu

CTPark Turda

Park Management

Adrian Ursulean
adrian.ursulean@ctp.eu

CTPark Bratislava

Park Management

Lenka Šulková
lenka.sulkova@ctp.eu

CTPark Martin

Park Management

Lenka Šulková
lenka.sulkova@ctp.eu

CTPark Nitra

Park Management

Lenka Šulková
lenka.sulkova@ctp.eu

CTPark Prešov

Park Management

Lenka Šulková
lenka.sulkova@ctp.eu

CTPark Trenčín

Park Management

Karol Škorík
karol.skorik@ctp.eu

CTPark Trnava

Park Management

Karol Škorík
karol.skorik@ctp.eu

CTPark Voderady

Park Management

Karol Škorík
karol.skorik@ctp.eu

CTPark Žilina

Park Management

Karol Škorík
karol.skorik@ctp.eu

CTPark Komenda

Park Management

Laurentiu Catalin Hanu
hanu@ctp.eu

CTPark Budapest South

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTPark Tatabánya

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTPark Budapest West

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTPark Győr

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTPark Mór

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTPark Szombathely

Park Management

Rudolf Patai
rudolf.patai@ctp.eu

CTZone Ostrava

Park Management

Sabina Benediktová
sabina.benediktova@ctp.eu

Facility Management

Ivo Kurtas
ivo.kurtas@ctp.eu

IQ Ostrava

Park Management

Petra Pivovarova
petra.pivovarova@ctp.eu

Facility Management

Ivo Kurtas
Ivo.kurtas@ctp.eu

Ponāvka

Park Management

Barbora Youssef
barbora.youssef@ctp.eu

Facility Management

Jiří Pícka
jiri.picka@ctp.eu

Spielberk

Park Management

Barbora Youssef
barbora.youssef@ctp.eu

Park Management

Petr Ulman
petr.ulman@ctp.eu

Dunaj

Park Management

Lenka Šulková
lenka.sulkova@ctp.eu